Запрошуємо на фестиваль "З країни в Україну" до Мукачева

Фестиваль «З країни в Україну» їде у місто Мукачево. Насичена програма, тематичні майданчики, музичний концерт – одноденний фестиваль прийде до смаку кожному, не залежно від віку і зацікавлень.

Містечко майстрів, клуб інтелектуальних ігор, обмін книжками і літературні ігри у відкритій бібліотеці, спортивні змагання, спілкування з місцевою владою та знайомство з громадськими організаціями, фотовиставка і дитячий майданчик – все це і багато іншого чекає на мешканців міста Мукачево 4 серпня.

Зранку і до 18 години кожен охочий матиме змогу взяти участь у майстер-класах, змаганнях, дискусіях, ознайомитися із робототехнікою на майданчику «Сучасна Україна», пройти тренінг із базової підтримки життєдіяльності тощо. А ввечері відвідати музичну сцену, де гратимуть українські гурти: VERBA, One Light Inside, Nesprosta, ХАС, BALAKLAVA BLUES (CA), KiRA MAZUR.

Мукачево стане наймузичнішим містом, адже у програмі заявлено і малу музичну сцену фестивалю, де виступлять: You(ля), F.E.V.E.R., Escape, Menthol, а також мукачівський гурт Psycho, який буде відкривати велику музичну сцену фестивалю.

Не пропустіть найграндіознішу культурну подію цього літа.

4 серпня, Парк Перемоги у місті Мукачево

Вхід вільний

Мукачево_програма 2019