В Україні відбудеться перший в Європі віртуальний форум громадянського суспільства

Подія збере на цифровій платформі близько 2000 учасників, а також провідних експертів, лідерів думок, мислителів, артистів та митців. Ініціатором форуму є Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» за пiдтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

На форумі на вас чекає понад 130 спікерів та лекторів, 8 напрямів та їхніх кураторів, партнерські зони громадських організацій та підбірка унікального контенту. А також тенденції розвитку громадянського суспільства України, обмін практиками і кейсами та нетворкінг. Все це – у спеціально створеному для події віртуальномупросторiвiд української компанії ZLAB, у якому можна буде взаємодіяти, обравши собі аватара.

Серед спікерів та кураторів Форуму – експерти в питаннях ідентифікації, бізнесу, освіти, системи здоров’я, культурного менеджменту.

«Говоритимемо про те, яким чином зробити наші громади кращими, острівцями свободи, де люди можуть проявляти свою креативність. Шукати баланс між державою та місцевим самоврядуванням, як формувати сталий розвиток та громадянство міста та країни загалом. Яким чином робити так, аби люди брали відповідальність, організовувалися, робили свої громади кращими. Це чудова можливість висловитися у новому форматі», - розповідає Валентин Краснопьоров, куратор напряму Форуму нової доби.

Форум, передусім, розрахований на людей, які через певні обставини опинилися в незвичних умовах – внутрішньо переміщених осіб, жителів Донецької та Луганської областей тощо.

«Ми пропонуємо зібратися, щоб разом знайти відповідь на запитання «Як це бути українцем сьогодні та завтра? Що може зробити кожен з нас, аби покращити життя своєї громади та країни?». Запрошуємо всіх, хто прагне знайти своє місце у нових реаліях, розділити з нами цей унікальний досвід», – зазначив Голова правління Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» та ідейник форуму Денис Блощинський.

Ввечері на гостей чекає розважальна програма у віртуальній реальності за участі Alyona Alyona, ТНМК, БЕZ Обмежень, O.Torvald та інших українських зірок.

“Ми живемо у справді дивовижний час, наповнений непростих випробувань як для всього людства, так і для нас особисто. Життя підкидає нам щоразу складніші виклики, ламаючи звичні устої, вимагаючи нових нестандартних рішень. Форум нової доби - це смілива та амбітна відповідь на всі ці виклики. І вже сама його ідея доводить, що навіть за найскладніших обставин ми здатні об‘єднувати наші зусилля. А допоки ми разом, ми можемо робити справжні дива. Участь у цій унікальній події - можливість стати частиною авангарду, який творить майбутнє вже зараз”, - ділиться Алекс Сілаков, музикант, автор та виконавець пісень, який виступить на Форумі 13 червня.

Щоб взяти участь у конкурсному відборі та дізнатися більше про форум, переходьте за посиланням

Контактна iнформацiя для ЗМI:

Настя Вергелес
097 349 28 63

*****

Проведення віртуального форуму громадянського суспільства «На кордонах» стало можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Більше інформації про захід можна також дізнатися на офіційній сторінці події у Фейсбуці.