"Відкривай Україну" на YouthDay 2018

У неділю 24 червня у Парку імені Тараса Шевченка пройшов фестиваль молодіжних ініціатив YouthDay 2018. Для відвідачів заходу організатори втілили масу активностей: гучний концерт, виступи відомих поетів та лекторів, настільні, комп’ютерні та спортивні розваги, експозиції сучасних художників, фуд-корт, майстер-класи та тренінги. Окрім зазначеного, масштабною локацією по парку Шевченка розкинулася алея молодіжних та громадських організацій. Саме на ній Фундація соціальних інновацій "З країни в Україну" продемонструвала Освітній проект "Відкривай Україну".

Керівниця проекту 2018-19 року Ірина Романенко та менеджерка освітнього проекту Альона Матвієнко познайомили відвідувачів із діяльністю «Відкривай Україну» та разом із учасниками заходу намалювали карту побажань для країни майбутнього. Більше парків та квітів, усміхнені люди, подорожі, шкільні уроки, котрі навчають долати страхи, здорова та відповідальна молодь, сповідування сімейних цінностей, технологічний розвиток, менше домашніх завдань у період літніх канікул, дружба між котами й собаками та навіть доступний політ у космос - такою бачать майбутню Україну юні громадяни.

А ми нагадуємо, що Освітній проект "Відкривай Україну" – це один із найбільших освітніх проектів, який вже об’єднав понад 200 українських міст і надалі продовжує масштабуватися шляхом розбудови регіональної мережі – Регіональні Центри Освітнього Проекту «Відкривай Україну». Наразі ми шукаємо Представників Регіональних Центрів Освітнього Проекту «Відкривай Україну». Ними можуть бути: профільні неприбуткові організації, молодіжні організації, ініціативні групи, вчителі, громадські активісти, випускники проекту «Відкривай Україну», тощо.

- Якщо ТИ НЕБАЙДУЖИЙ до свого селища, міста, району регіону та країни в цілому!

- Якщо ТИ ВБОЛІВАЄШ за підтримку та розвиток молодого покоління!

- Якщо ТИ РОЗУМІЄШ підліткові ідеї та готовий внести свій вклад для їх реалізації!

- Якщо ТИ ЗНАЄШСЯ на принципах неформальної та інноваційної освіти!

- Якщо ТИ ВІРИШ в синергію маленьких дій, які призводять до великих змін!

- Якщо ТИ активний, ініціативний, відповідальний та маєш гарні організаційні навики,

ПОДАВАЙ заявку на учать у конкурсі регіональних представників: https://bit.ly/2M3wJSd. Відбір проходить на основі відкритого конкурсу. Дедлайн – 19 липня 2018 р. Успіхів!