У ВР зареєстрували закон про мобінг на роботі

Мобінг на роботі. Це нове поняття для нашого суспільства. Давайте про це детальніше.

Суть цього явища в тім, що в трудовому колективі знаходиться людина, яку керівник або інші працівники попросту цькують на роботі.

На днях у Верховній Раді було зареєстровано нове подання на розгляд парламентарів та голосування за закон, якій повинен захистити тих, хто став жертвою такого відношення до себе з боку начальника чи колег по робочому колективу.

В законі буде зрозуміло прописано, що таке сам мобінг і які покарання понесе той, хто постійно мобінгує підлеглого, або колегу по роботі. Це може проявлятись у психологічному, фізичному та економічному насильстві з застосуванням електронних комунікацій з метою приниження людської гідності та неможливих обставин довкола.

В законі чітко вказано, що такі дії будуть признанні протиправними і той хто їх спричинив нестиме адміністративну відповідальність. Про це буде внесено поправки в Кодекс України про адміністративні порушення.

Автори цього законопроекту пропонують таке покарання за мобінг:

- перший раз накладається штраф в розмірі від 850 до 1700 грн або громадські роботи від 20 до 40 годин;

- при вчинені такого дійства групою осіб чи повторному зверненню людини до суду, відповідальність буде - штраф від 1700 до 3400 грн або примусові громадські роботи від 40 до 60 годин.

При неповідомленні про випадки мобінгу в колективі відповідальні керівники закладу караються штрафом від 850 до 1700 грн або виправними роботами до 1 місяця та відрахуванням до 20% від заробітку.

Всі ці поправки будуть внесено до антидискримінаційного та трудового законодавства з метою відрегулювання питання протидій мобінгу.