У МОН розповіли, як будуть розподіляти кошти на потреби шкіл у 2019 році

У бюджеті на 2019 рік закладено ще 1 млрд грн на обладнання початкової школи. Про це, спілкуючись з тренерами, які проводять підвищення кваліфікації вчителів в рамках реформи НУШ, сказала міністр освіти Лілія Гриневич.

coukraine.org дізнавався, яким чином будуть розподілені кошти.

На 2019 рік закладено ще 1 млрд грн на обладнання початкової школи, думаю, в наступному році ці інвестиції будуть використовуватися ефективніше. Про це розповіла Лілія Гриневич.

За її словами, зараз для Міністерства освіти надзвичайно важливо отримати зворотній зв'язок від педагогів і дещо переглянути перелік рекомендованого для закупівлі обладнання.

У свою чергу тренери НУШ також розповіли, що в цьому році було багато невизначеності в питанні закупівель.

Міністр освіти наводить приклад того, що школи у Львові самі вирішували, що купувати. Було очевидно, що трохи не звикли до такої кількості грошей і можливостей. Просто розгубилися. Крім цього, на школи гроші прийшли тільки в липні і було мало часу, щоб все зробити. Думаємо, що наступний рік піде краще.

Міністр освіти зазначила, що в 2019 році освітнє відомство спробує ще раніше віддати гроші на місця, але все залежить від управлінської здатності місцевої влади.