Три дивовижні книги про науку для дітей

Світ постійно нас дивує. Кожен день, для маленьких школярів, що роблять перші кроки в пізнанні науки і світу навколо нас - це сюрприз.

Так ось сьогодні вийшли дуже дивні книжки у видавництві "Моя Книжкова Полиця". Це книжки, які прочитавши, навіть дорослий скаже - "Наука - це круто!".
Почнемо з найперших цих книг для дітей з цієї серії.
Як і навіщо ми вчимо своїх дітей? Це питання ставлять часто багато з нас. Навіщо ми вчимося самі. Коли шукаємо школу і хороші книги для дітей, щоб навчати ними, то намагаємося не просто знайти, а знайти що відповідає не зрозумілий "треба", а поняття - "цікаво". Ось тоді воно стає одним загальним і називається - "треба", значить обов'язково це "цікаво"!
Наші книжки написані про пізнання цього світу і написані весело. А інакше тут не можна. Вони заставляють думати, пізнаючи світ весело, допомогти у вирішенні завдань, але так, щоб хлопці проявили самі своє креативне мислення - наша головна задача.
Ось так і прийшли до видання серії книг "Круті знання для пізнання" у видавництві "Моя Книжкова Полиця". З'явилися перші книги, які ми вам пропонуємо - "Крута Математика", "Крута Фізика" і "Крута Архітектура".
"Крута математика". Це не просто підручник нудної арифметики, якої ніяк не йде бути цікавою і веселою до смішного, куди хочеться знову і знову заглянути, навіть не дочекавшись ранку. Тут просто і весело пояснені всі правила зі шкільної програми, рішення рівнянь, яких не побачать ваші однокласники. А як впоратися з повсякденними проблемами в реальному житті - теж там є. Це цілий посібник з математики "Gool Maths" не тільки для англійських хлопців, тепер воно і в розпорядженні українських школярів.
"Крута Фізика". Це справжня чарівна магія про світ навколо нас і всередині нас. Ви граючи збираєте електричний ланцюг і створюєте безліч чудес, але про все дізнаєтеся самі.
"Крута Архітектура". Найнеймовірніші будівлі і споруди найбагатших країн, де кожен день є чому дивуватися. Такі книги, хотілося щоб їх було більше, самі затягують у світ чарівництва, але в реальності, яка існує в різних куточках нашої Землі.