Школярам порадили вивчити іноземну по "мемах"

Ви знали, що 89% школярів, з 1991 року вивчають англійську мову, але тільки 18% можуть сказати трохи більше, ніж “London is the capital of Great Britain”. Не знати іноземну мову - сьогодні навіть соромно, адже у Західній Європі, нормою вважається, коли людина знає, наприклад, англійську і німецьку. "Відкривай Україну", найбільш не типовий освітній проект у столиці, який майже першим запропонував дітям вивчити мову за смішними картинками в інтернеті.

Освітній проект "Відкривай Україну" - ініціатива у сфері неформальної освіти. Мета проекту - створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом - у місті.

Навчальний процес буде проходить на геймифікованій онлайн-платформі, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали, надихаючі історії успіху та багато іншого. Тут навчають дітей за нестандартними принципами. Наприклад, англійську запропонували вивчити за мемами та коміксами в інтернеті. Організатори вважають, що найкраще за все людський мозок запам’ятовує гумор і тому, перегляд смішних картинок може бути ще й корисним.

Ще один метод, який волонтери випробували на собі у вивченні мов - слухати іноземне радіо. Експертка проекту Альона Матвієнко вважає, що чим більше ти слухаєш, тим більше ти починаєш розуміти мову. Особливо, якщо говорять носії мови. Дівчина каже, що це в 100 разів ефективніше, ніж слухати перекладача, який не є корінним жителем країни (Наприклад, не англієць чи американець).

Найкраще це слухати подкасти - це те саме, що радіопередача, тільки записана в MP3-файл і викладена в Інтернет для вільного завантаження. Так, як у проекті беруть участь школярі 11 класів, організатори обіцяють дослідити, на скільки балів складуть ЗНО їхні конкурсанти.