Парасольки у бахіли: у Києві приймають новий вид брухту у переробку

Київ стає більш екологічним. Звісно, до японських міст, де переробляють близько 90% відходів нам далеко, але ряд правильних кроків вже зроблено. У столиці тепер можна здати на переробку парасольки. Куди нести непотріб - читайте далі.

З появою інформації про сепарацію сміття про екологію стало дбати легше, але водночас складніше. Річ у тім, що у нас на сьогоднішній день недостатньо знань про правильну утилізацію всіх предметів. Наприклад, для багатьох було справжнім відкриттям, що паперові стаканчики - абсолютно неекологічні.

Одним із проблемних видів непотребу були парасольки. Проте, тепер завдяки новій ініціативі і їм дадуть нове життя.

Приносьте ваші старі поламані парасольки на станцію на Саперно-Слобідській і складайте у спеціальний контейнер з них зроблять з них багаторазові бахіли. Саме водовідштовхувальна тканина піде на переробку. Всі металеві предмети, а саме спиці - на новий арт-об'єкт.

Це нова екологічна ініціатива “Україна без сміття” розпочала волонтерську діяльність у 2015 році.

Наприкінці того ж року заснували однойменну громадську організацію. З часу заснування організація стала ініціатором цілого ряду регулярних акцій та проектів, спрямованих на впровадження культури поводження з побутовими відходами та їх утилізації.

Нині організація веде багатопланову діяльність, спрямовану на формування екологічного мислення та впровадження в Україні системи сортування побутових відходів.

Активісти розповідають, що вони проти того, щоб у лікарнях чи інших закладах використовувалися одноразові бахіли, коли є можливість створити ті самі продукти, але екологічним шляхом.

Варто зазначити, що у грудні 2018 року «Україна без сміття» відкрила в Києві дві нові станції сортування сміття.