Освітній хайп у Харкові

8 червня з 10.00 по 16:00 відбудеться Фестивалі освітніх інновацій "Освітній Хайп".

Чекаємо на вас за адресою: м. Харків, просп. Науки, 14 у Харьківському національному університеті радіоелектроніки!


Що таке Фестиваль освітніх інновацій "Освітній хайп"?

Це головна освітня подія для мешканців Харківської області! Саме 8 червня до Харьківського національного університету радіоелектроніки з'їдуться учасники освітнього проекту "Відкривай Україну" для того, щоб вражати, дивувати та боротися за звання найкращого проекту своєї області та можливість потрапити до Фіналу проекту, який відбудеться у Києві.

За якими темами працювали учасники проекту?

Найбільше турбували школярів Харківської області тема урбаністики, екологічні, соціальні та культурні проблеми.

Нам неймовірно хочеться розповісти, які саме були проекти, але дозвольте витримати паузу та представити всі напрацювання наших дітей 8 червня!

Окрім, локації "Конкурс проектів", де власне і відбудеться презентація проектів півфіналістів перед конкурсним журі, до складу якого входять бізнесмени, представники влади та громадських організацій, діячі культури та освіти, для визначення однієї команди переможців регіону, що братимуть участь у фіналі проекту у м.Київ, ми порадуємо вас ще двома важливими локаціями:

Панельні дискусії та круглі столи - запрошена група експертів для обговорення актуальних питань в освіті. В кожному регіоні передбачено обговорення одного актуального питання;

Виставкова зона (ярмарок проектів / стартапів) - презентація проектів команд-учасниць «Відкривай Україну» та презентація інших молодіжних проектів та ініціатив освітніх інституцій міста перед широким загалом гостей та місцевим бізнесом.

На фестивалі “освітніх інновацій” ми організовуємо “Світове кафе” аби підняти складні та провокаційні теми, з якими стикаються педагоги та учні кожного року. А на локації “Панельна дискусія” влаштуємо справжні дебати. Буде спекотніше, ніж на дебатах на стадіоні!

Яка тема дісталася харківському "Освітньому хайпу"?

Навчання та виховання дітей в різновікових групах. Її ми будемо розглядати за наступними пунктами:

a. Поточна проблематика моновікових груп навчання.
b. Виклики, які стоять перед змішаним навчанням.
c. Психологічні аспекти різновікових груп.
d. Інтеграція змішаного навчання в традиційну освітню систему.

Можливо саме ви експерт, який бажає долучитися до Панельної дискусії, щоб поділитися досвідом і якого ми так шукаємо?

Якщо бажаєте обмінятися думками із колегами й, головне, допомогти покращити освіту в нашій країні — реєструйтеся та дізнайтеся всі деталі тут.

В результаті обговорень ми напрацюємо унікальні практичні кейси, рекомендації, аналітичні записки для урядових та неурядових організацій, на основі яких можуть розгортатися окремі програми, проводитися дослідження, готуватися законодавчі ініціативи.

Думаєте, що це тільки дитяча подія? А ось і ні!

Тут ви зможете познайомитися з цікавими та не нудними ініціативами на локації "Експозиції та активності освітніх ініціатив регіону".

А просто зараз ви можете долучитися до процесу створення майданчику!

Запрошуємо вашу організацію стати частиною локації “Експозиції та активності освітніх ініціатив регіону”.
Якщо ви маєте можливості для школярів, представляєте освітні інституції міста або гуртки, бізнес-стартапи, громадські організації, ініціативи та бажаєте продемонструвати свої здобутки, інновації через різноманітні активності, майстер-класи та інтерактиви, то реєструйтеся й дізнайтеся всі деталі тут.

Хочете долучитися до унікальної освітньої ініціативи та стати частиною всеукраїнської події?
Запрошуємо стати волонтером в день події (на локаціях, фотографом, відеооператором, ведучим тощо) - реєструйтеся та дізнайтеся всі деталі тут.

Чекаємо саме на вас!

Захід підтримує Міністерство молоді та спорту