Мон підписало меморандум з фундацією “З країни в україну”

Українські студенти та школярі отримують більший доступ до платформ, де вони можуть реалізувати соціальний або освітній проект. Такою, зокрема, є програма “Відкривай Україну”, де учасники втілюють ідеї на рівні закладу, а далі - міста. Для підтримки таких активностей Міністр освіти і науки Лілія Гриневич підписала Меморандум з очільником Фундації “З країни в Україну” Денисом Блощинським сьогодні, 27 березня 2019 року, в Києві.

“Ми бачимо значні перспективи у співпраці з вашою організацією, адже ви безпосередньо спілкуєтесь з великою кількістю учнів, учителів і, наскільки мені відомо, плануєте розширювати комунікацію з батьками. Ваша діяльність суголосна концепції реформи Нова українська школа, і ми бачимо свій обов’язок у тому, щоб підтримувати такі ініціативи”, - зазначила Лілія Гриневич.

Так, Фундація “З країни в Україну” має досвід проведення проекту “Відкривай Україну” серед учнів 7-11 класів. Для участі діти об'єднуються у команди та працюють над спільним проектом. Він має вирішувати локальну проблему школи, а його результати мають бути вимірювальними. У наступному - міському - етапі школярі вирішують вже більш масштабне завдання, яке покращило б життя містян. Під час всеукраїнського фіналу учасники з різних регіонів країни обмінюються досвідом та дізнаються про інфраструктури інших міст.

В основі проекту лежить гейміфікована платформа. Це робить процес досягнення результатів інтерактивним та захопливим для дітей.

“Ми підтримуємо той напрям змін в освіті, що сьогодні впроваджується МОН, тому хочемо долучитися до цього процесу і бути корисними там, де зможемо. Розпочаті зміни настільки комплексні, що часто сигнал не досить коректно доходить до вчителів, батьків та учнів, і, думаю, важливо, щоб працюючи в межах власного проекту ми могли допомогти ідеям Нової школи бути краще зрозумілими і доступними спільноті”, - додав Денис Блощинський.

Підписаний Меморандум, зокрема, передбачає, що партнери мають створювати сприятливі умови для співпраці бізнесу, державних установ та громадськості. Така взаємодія має спрямовуватися на розвиток освітніх та соціальних ініціатив.