МОН хоче співпрацювати з Discovery

Для всіх, хто виріс на початку 2000-х років, канал Discovery був чимось абсолютно неймовірним. Поки по наших національних каналах "крутили" серіали про бандитів та міліціонерів, там показували, як влаштований всесвіт, як взаємодіють клітини людського організму, чому одні тварини живуть у теплому кліматі, а інші, здавалося дивним, не можуть жити там, де температура більше за -5 градусів. Міністерство освіти та науки виявило бажання почати співпрацю з Discovery education.

 Про те, що міністерство бажає співпрацювати з іноземними освітянами заявила Лілія Гриневич на всесвітньому форумі. Причиною стала зацікавленість у наукових матеріалах і принципі їх складання.

Фахівці «Discovery education» продемонстрували електронні підручники з інтерактивними ресурсами, архітектурою уроку для вчителя і можливістю для одночасного тестування учнів. У проекті доступні матеріали для занять з точних наук - курсу «Природничі науки» та «Математика».

Розповімо трошки про Discovery Education. Якщо однойменний канал демонструє документальні фільми та науковий контент, то Discovery Education є світовим лідером у сфері цифрового контенту перетворюючи навчання за допомогою цифрових підручників, мультимедійного контенту на місце професійного розвитку. Зараз компанія замає позиції найбільшого навчального товариства такого роду.

Обслуговуючи 4,5 мільйона викладачів та більше ніж 50 мільйонів студентів, Discovery Education пропагують неформальну освіту для всіх поколінь. На даний момент МОН теж оголосило про намір створення електронних підручників. Лілія Гриневич розповідає, що до національної бази електронних матеріалів хотілося би додати дослідження іноземних науковців.

Ідея про співпрацю виникла тоді, коли постало питання: витрачати державні кошти на покупку річних доступів до матеріалів чи оптимізувати бюджет та разово закупити подкасти відео-лекцій та уроків та навчання кількох поколінь. Представники Discovery Education готові обговорювати можливості співпраці.