Флешмоб #ЩастиНаЗНО стартує на підтримку випускників

25 квітня стартує флешмоб #ЩастиНаЗНО 2018, який Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» вже вдруге проводить на підтримку заключної частини шкільного життя підлітків – ЗНО. Останній місяць перед ЗНО випускники перебувають у стані деструктивного стресу, який нерідко «підігрівають» як вчителі, так і батьки. Ми хочемо привернути увагу суспільства до цієї проблеми і підтримати підлітків у цей відповідальний, для них, період!

Цьогоріч флешмоб поділиться на дві частини:

Перша частина – ONLINE, у funny форматі – стартує 25 квітня:

У своїй соціальній мережі Тобі потрібно викласти фото із намальованим плакатом «ЩастиНаЗНО». У пості, під фото, Ти можеш поділитися власною історією про те, як здавав ЗНО, або ж підтримати одинадцятикласників словами і побажати успіхів! Не забудь обов’язково додати хештег #ЩастиНаЗНО, щоб ми та цьогорічні випускники могли бачити Твою підтримку.

До речі, подібну історію ти можеш прослідкувати минулого року. Адже до флешбому «ЩастиНаЗНО» у 2017 році долучилося близько 500 000 охочих. Окрім, людей дотичних до ЗНО, школярів підтримали відомі музиканти (Green Grey, дует Анна-Марія, Epolets, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ), актори студії «МАМАХОХОТАЛА», телеведучі каналів Прямий, 1+1, 5 канал, НЛО та Міністр Освіти - Лілія Гриневич.

Цього року ми хочемо, аби ще більше людей підтримало наших випускників пройти фінальний етап шкільного життя із мінімальним стресом та вірою у свої сили.

Друга OFFLINE - Основна антистресова частина – 7 травня.

7 травня відбудеться круглий стіл, де Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» збере вчителів, батьків і одинадцятикласників, які цього року готуються до здачі ЗНО. Будемо говорити про те, як стрес впливає на результати іспитів. Як боротися зі стресом та як покращити показники іспиту. Отримаємо поради від психологів і, спільно з учасниками круглого столу, розробимо перелік індивідуальних порад.

Заключний етап Основної антистресової та Фанової частин флешмобу #ЩастиНаЗНО 2018 відбудеться 22 травня - у день складання першого іспиту. Ми плануємо організувати «групи підтримки» під школами Києва і забезпечити усім учасникам навчального процесу (учні-вчителі-батьки) гарний настрій і крутезні селфі.

ДОЛУЧАЙСЯ ДО #ЩастиНаЗНО 2018!

ПІДТРИМАЙ МОЛОДЬ РАЗОМ ІЗ НАМИ!