Декілька обов'язкових завдань для четвертокласника

Зараз набирає популярності проект під назвою "Розвиток дитини". 

Саме цей ресурс повинен допомогти дітям та батькам за допомоги цілого арсеналу завдань та головоломок визначити загальну ерудицію та всебічний розвиток учнів 4 класу.

Що входить до цього набору завдань, які саме доцільно спрямовані, щоб з'ясувати розвиток аналітичного, логічного, творчого мислення, феноменальну пам'ять, дрібну моторику дитини в цьому віці.

Саме виконання всіх завдань, а їх обов'язкових налічується 50, сприятиме формуванню у дитини позитивного ставлення до навчання, вихованню впевненості у собі та у своїх можливостях. Все це загалом є важливою складовою всебічного розвитку дитини.

Але ми сьогодні розглянемо лише декілька таких завдань, що входять до складу цих 50 обов'язкових.

Створюємо оповідання: вмикаємо фантазію та беремося за аркуш з ручкою. Пишемо!
Саме зараз дитина повинна стати справжнім письменником та ввімкнути всю свою багату фантазію, що допоможе розвинути образне мислення, а це шлях до розширення словникового запасу.

Мобільне спілкування

Напрочуд, дуже цікаве та корисне завдання, що багато в чому допоможе дитині: насамперед, краще розуміти тексти, та відпрацювати навички письмового мовлення. А суть в тім, що пропонується діалогові тексти SMS-повідомлень, в яких пропущені цілі репліки. От саме по цім основним даним потрібно, проявляючи спритність та увагу, відновити пропущене у тексті.

"Прапори країн Європи"

Саме цю розмальовку запропоновано дітям, як крок до загального пізнання у процесі навчання. Ця вправа дозволяє закріпити навички дрібної моторики та графо моторні. Виконуючи завдання, учні знайомляться з назвами країн ЄС, їхніми прапорами, столицями.

Розмальовуємо прапори країн. Це цікавий комплект завдань, адже тут ставиться завдання більш ніж просто розмалювати прапори 40 країн світу та познайомитись з ними.
Потрібно, прослухавши описання з прочитаного, розмалювати прапори п'яти країн, а потім, читаючи самому, поєднати написане з малюнками.

Ось тут розвиток дрібної моторики та уміння читати.

Так від простого до складного пропонується проходити тести учням 4 класів на розвиток та привчати їх у такій цікавій формі до того, щоб зацікавити кожен день працювати на уроках та пізнавати світ.