Як обрати навчальний заклад для здобуття вищої освіти

Перш, ніж подати документи до вишу, треба ознайомитися з правилами на період вступної кампанії 2019 року.

Прочитавши наш невеличкий путівник, ви уже будете мати перші уяви, що треба робити насамперед. Починаємо.

Перш за все ви повинні запам'ятати, що 1 липня буде розпочато вступну кампанію. Саме цього дня почнеться реєстрація особистих кабінетів, де проводитимуться завантаження усіх потрібних документів.

А з 10 липня настане час подання заяв до вишів про вступ.
Треба запам'ятати про те, що вступники на бакалаврат можуть подавати заяви на 4 спеціальності, але не більше ніж 7 заяв.

Саме через те, що кожна заява подана на одну із 4 спеціальностей, котрі однаково будуть в пріоритеті вступника, тому стало за необхідне створити програму "Вступ. Освіта.UA". Саме вона стане у пригоді випускникам та батькам мати свою стратегію вступу.

Відкривши цю програму, можна бачити що відбувалося у минулому році на тій спеціальності, куди випускник має намір потрапити. Там можна побачити прохідні бали, як бюджетників, так і контрактників, скільки біло місць по обох формам приймання. Все, що там є, так необхідно буде для цьогорічних вступників.

В цьому році поширюється розпочата практика мінімального порогу по конкурсних балах для вступу на спеціальності з високим рівнем суспільної відповідальності. Тут пропонують мати мінімальний поріг по балах на спеціальності "Право", "Публічне управління та адміністрування", "Міжнародне право", "Міжнародні відносини", "Міжнародні економічні відносини", "Фармація, промислова фармація" не менше 130.

В цьому році в межах провадження медичних реформ буде діяти мінімальний поріг по балах на подачу заяв по спеціальностях "Стоматологія", "Медицина", "Педіатрія". Тут вступнику треба мати не менше 150 балів з другого та третього предметів ЗНО.

Ось такі правила чекають на вступників до вишів в цьому навчальному році.