Я не поступлю! Що робити, якщо не прийшов сертифікат ЗНО

Менше місяця лишилося до складання першого тестування. 21 травня абітурієнти вже матимуть змогу перевірити свої знання за 11 років з математики і отримати перші бали для зарахування до ВНЗ. 

Минулого року тільки з української мови та літератури не склало тестування 14%, але, так би мовити, зійти з дистанції можна вже на етапі формування пакету документів.  

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання обов'язково повинні отримати індивідуальний конверт з сертифікатом ЗНО, який є документом, що засвідчує факт проходження незалежного оцінювання, а також одним з документів, який необхідний для допуску учасника до пункту тестування.

Учасники, які не отримали індивідуальні конверти з сертифікатами, можуть перевірити місцезнаходження цих поштових відправлень. Для цього їм необхідно ввести номер реєстраційної карти в сервіс перевірки стану обробки документів: якщо учасник зареєстрований і йому відправлено лист з сертифікатом, то на сторінці буде вказано ідентифікатор відповідного поштового відправлення, за яким можна відстежити стан надходження листа.
Листи, які зберігалися в поштовому відділенні більше місяця і не були вручені адресатам, повертаються до регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Учасники, які ще не отримали лист із сертифікатом, можуть звернутися до свого регіональний центр оцінювання якості освіти.

Картинки по Ðапросу сертифікат Ðно