Вчителів Луганської та Донецької областей «прокачають» для впровадження змін в своїх школах

Учасників «прокачають» у темах управління, розвитку навчальних продуктів, інклюзивності освіти, світоглядних питань та комунікативних стратегій, представлять досвід передових столичних шкіл та ліцеїв, а також познайомлять із експертами-наставниками, які консультуватимуть їх у процесі розробки стратегій їхніх навчальних закладів.

Це другий модуль навчання. Перший відбувся у грудні 2019 – лютому 2020 року та відібрав найкращих лідерів для роботи над проєктами та стратегіями розвитку своїх шкіл.

«Освітній марафон» спрямований на розвиток управлінської компетентності керівників закладів загальної середньої освіти для впровадження «Нової української школи». Організатор події - БО «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Інформаційний партнер – Донецький прес-клуб.

Інтенсив розпочнеться о 10.30 у вівторок, 10 березня 2020 р., у конференц-залі готелю «Баккара» (Венеціанський острів, 1, станція метро «Гідропарк»).

11 березня, з 14 до 18.30 програмою передбачаються виїзні заняття у школах Києва:

  • Ліцей «Інтелект», який вже четвертий рік поспіль займає першу сходинку в рейтингу українських шкіл, що проводить журнал «Фокус».
  • Школа № 104 імені О. Ольжича, що у Пущі-Водиці – єдиний освітній заклад в Києві, де є дитяче бейсбольне поле, стрілецький тир і два власних музеї – етнографічний та бойової слави.
  • Фінансовий ліцей, найкращі учні якого отримують іменні стипендії за перемоги на районних, міських та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах Малої Академії наук, спортивних змаганнях тощо.
  • Заклад загальної середньої освіти № 41 Шевченківського району та Інклюзивно – ресурсний центр № 8 Святошинського району. Інклюзія – це не тільки про пандуси.

СПІКЕРИ ОСВІТНЬОГО МАРАФОНУ

∙ Maria Madalina Turza /Марія Мадаліна Турза, Державна секретарка Національного органу з прав людей з інвалідністю, дітей та усиновлення (Румунія). Випускниця програми Державного департаменту США Фулбрайта / Хамфрі з питань інвалідності та інклюзивної освіти.

∙ Денис Блощинський, громадський діяч, підприємець, музикант, лідер гурту Nesprosta, Голова правління «Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну».

∙ Павло Гайдай, викладач KMBS, бізнесмен, стратег. Засновник та керівник компанії «AVTOLOGISTIKA», керівник фонду «Міжвухами».

∙ Марина Говорухіна, експертка в сфері стратегічних комунікацій з 10-річним досвідом. Краща тренерка 2018/2019 року за версією Маркетплейс. Засновниця клубу піарників «Клуб Піранья». Авторка книг «Заборонена книга: комунікації для громадських організацій» та «Стратегічні комунікації для громадських організацій».

∙ Володимир Моренець, інтелектуальний партнер Think Camp, відомий український інтелектуал, літературознавець, критик, перекладач, доктор філологічних наук, професор Києво-Могилянської академії.

∙ Тарас Лютий, український філософ і письменник, автор наукових праць, присвячених проблемам історії філософії, філософської антропології.

Сторінка проєкту у Facebook – https://www.facebook.com/osvmarathon/

* * *

БО «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» створена у 2014 р. Ми маємо успішний досвід роботи з підлітками в рамках проєкту «Відкривай Україну»: http://www.vidkruvai.com.ua–це найбільшій в Україні освітній командний гейміфікований проєкт для учнів 7-11 класів, в якому через школярів активуємо в українському суспільстві надзвичайно важливу суспільну звичку змінотворця. Голова правління Фундації - Денис Блощинський, громадський діяч, підприємець, музикант, лідер гурту Nesprosta.