В уряді хочуть розвивати дитячий громадський рух

Для сьогодення важливим стає той момент, що на арену діє активно виходять громадські групи та об'єднання. Це є прямим доказом того, що громади міст та населених пунктів (сіл та селищ) починають оживати та активно виходити на дорогу боротьби за права своїх громадян.

Та вся проблема в тім, що в громадах дуже мало освідчених молодих людей, які можуть взяти на себе відповідальність та стати керівником на громадських засадах того, чи іншого громадського об'єднання. Тому питання: чи потрібно розвивати дитячий громадський рух не найшов тих, хто був проти.

В уряді затвердили план заходів розвитку дитячого громадського руху на 2019 - 2022 роки, про що свідчить підписане прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом розпорядження.

Як зазначили в уряді, саме рішення на рівні Кабінету Міністрів сприятиме тому, що дитячий громадський рух (ДГР), разом з дитячими громадськими організаціями (ДГО) та громадське суспільство в Україні почнуть активніше розвиватися

Документи, які підписав Гройсман, нададуть змоги створити нормативно-правову базу для розвитку ДГР, а також забезпечить системи науково-методичного супроводу діяльності ДГО.

Ще один аспект у реалізації проекту полягає в потребі підготовці фахівців для діяльності ДГО, саме їх ефективне функціонування, посилення виховного потенціалу ДГО через залучення дітей до участі в реалізації соціально значущи[ програм та проектів.

І на останок, в уряді планують підвищити співпрацю ДГО з органами державної влади та місцевого самоврядування.