​Стартує всеукраїнський флешмоб #ЩастиНаЗНО

Мета флешмобу #ЩастиНаЗНО - підтримати випускників середньої школи під час дуже важливого для них періоду. А саме - підготовки та проведення ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання).


Насправді, випускники щороку перебувають під особливою напругою стресу та страху перед іспитами. Цьогоріч додались особливі умови у зв’язку з карантином та пандемією COVID-19. У молоді не буде шкільної лінійки, випускного вечора, а ЗНО доведеться складати у масках.


Що кажуть випускники?

Анастасія Таран, Ліцей №1, Житомирська обл., м. Новоград-Волинський:

Дуже сильно відчувається напруженість. Домашнє завдання та підготовка до ЗНО віднімає дуже багато часу. Складання ЗНО в масках майже нічим не відрізняється від звичайного. Звісно, через скасовування лінійки та випускного засмутилися, адже таке свято один раз в житті, хотілося б запам'ятати більше яскравих моментів проведених разом з однокласниками. Підтримка зараз дуже важлива. Звичайно, що усі намагаються проявити своє розуміння до нас.


Анна Поляк, Херсонська обл., смт Велика Лепетиха:

Випускники розчаровані щодо відміни свята останнього дзвоника та випускного, хотілось останні місяці провести за улюбленими партами та поспілкуватись вживу з однокласниками.


Сергій Ніколаєнко, м. Дніпро: Дуже прикро, що ми не можемо провести найважливіше свято, з людьми які були з нами поруч протягом 11 років. Випускний буває лише раз, але якщо це стосується нашого здоров'я, то ми повинні поставитися до цього серйозно.


Щоб підтримати випусників, потрібно:


  1. Зняти коротке відео або зробити фото з зображенням хештегу #ЩастиНаЗНО.
  2. Сказати декілька слів підтримки.
  3. Опублікувати у соціальних мережах з хештегом #ЩастиНаЗНО.

Минулого року акція зацікавила навіть Міністерство освіти і науки. Флешмоб підтримали не тільки освітян, а й телеведучі, музиканти, пожежники, тож мільйони випускників відчули підтримку та захоплення.

***

Благодійна організація «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій̆ «З країни в Україну» є організатором Всеукраїнського проєкту неформальної освіти «Відкривай Україну» та флешмобу #ЩастиНаЗНО.