​Стартує онлайн-академія “Відкривай Україну”

Онлайн-академія, яка стартує 16 квітня 2020 року, пропонує молоді відеогайди із зйомки на смартфон, уроки анімації, ефіри зі знаменитостями та лідерами громадських організації, статті та дописи експертів з фандрайзингу, дизайн-мислення тощо.

Під час проєкту “Відкривай Україну”, який охоплює понад 6 тисяч школярів з усієї України, підлітки мають навчитися втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста і села. У зв’язку з карантином та пандемією, проєкт зазнав змін і перейшов в онлайн. Зміст і тематика ідей, які втілюватимуть школярі, набули нових форм.

Денис Блощинський, ідейник та засновник проєкту Відкривай Україну:

“Кожен слухач Академії отримає механізми для реалізації будь-якої ідеї та зможе реалізувати свій власний проєкт змін у своєму місті. Проєкт орієнтований на найширшу аудиторію молоді в Україні — і тому ідеї, кейси та механізми, підібрані для вивчення, максимально доступні — безкоштовні застосунки, онлайнові ресурси, онлайнові фандрейзингові кампанії тощо.”

Академія “Відкривай Україну” складається з чотирьох навчальних блоків:

  • Академія цифрової майстерності,
  • Академія проєктної майстерності,
  • Академія комунікаційної майстерності,
  • Академія сталого розвитку.

У кожному із блоків будуть навчальні відео, онлайн зустрічі та дописи на відповідні тематики. Також заплановані ефіри з зірками музичної сцени, кіно та телебачення.

Навчання почнеться з “Академія цифрової майстерності”, під час якої будуть доступні навчальні відео про зйомки та монтаж відео з мобільних телефонів, адже зараз учасники проєкту “Відкривай Україну” знімають відео на тему підтримки боротьби проти коронавірусу.

Наступний блок “Академія проєктної майстерності” передбачає навчання з проєктного менеджменту, фандрейзингу, включає кейси реалізації шкільних проєктів та лекції з дизайн мислення.

“Академія комунікаційної майстерності” навчить оформлювати ідеї для різних аудиторій, розкриє секрети зв’язків з пресою та покаже найкращі приклади вірусних мемів.

“Академія сталого розвитку” — онлайн зустрічі з активістами, громадськими діячами на теми розвитку громад та проєктів. Фан-зустрічі зі знаменитостями та блогерами на різні теми.

Знання та навички отримані в Академії “Відкривай Україну” надихнуть та допоможуть реалізувати найамбітніші мрії в твоєму місті!

БО «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» створена у 2014 р. Ми маємо успішний досвід роботи з підлітками в рамках проєкту «Відкривай Україну»: http://www.vidkruvai.com.ua - це найбільшій в Україні освітній командний гейміфікований проєкт для учнів 7-11 класів, в якому через школярів активуємо в українському суспільстві надзвичайно важливу суспільну звичку змінотворця. Голова правління Фундації - Денис Блощинський, громадський діяч, підприємець, музикант, лідер гурту “Nesprosta”.

Контакти для ЗМІ: +38 093 963 46 52 - Софія Демченко, менеджерка з комунікацій