​Фундація соціальних інновацій «З країни в України» отримує схвалення від високопосадовців

24 липня Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов під час підсумкового засідання Міністерства вручив ідейнику Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» Денису Блощинському Подяку «За особистий вагомий внесок у забезпечення реалізації державної молодіжної політики та високий професіоналізм».

У Міністерстві зазначили, як часто нині доводиться перевідкривати Україну, особливо в маленьких містечках, тож відзначили своїх головних партнерів – Фундацію соціальних інновацій «З країни в Україну». Міністр підкреслив важливість розвитку малих міст і необхідність роботи з головами районних центрів Сходу і Заходу країни задля активізації потенціалу молоді, чим займається команда Фундації в особі Дениса Блощинського.

Подяку отримала також Анна Петушинська, яка займається питаннями візуалізації. Дизайнерці Фундації подякували «За вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в Україні, активну громадську діяльність, сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі та з нагоди святкування Дня молоді».

Щиро радіємо за наших колег і працюємо в тому ж дусі!